Hakkımızda

Kent Katı Atık Yönetimi Temizlik İnşaat Petrol Limited Şirketi kurulduğu günden bugüne çevrenin, tüm insanlığın ortak emaneti olduğu bilinci ile sektöründe hizmet vermektedir. Sektörün lider şirketlerinin başında gelen Kent Katı Atık başarılı belediyecilik örneklerinin ortaya çıkmasında önemli etkileri olan çevresel konularda uzman bir kadroya sahiptir. Kent Katı Atık olarak kuruluşundan bugüne sahip olduğu uzman kadrosu ile sizlere başarı ile hizmet etmenin haklı gururunu yaşamaktadır.

Dünya nüfusunun hızla artmasına paralel olarak atık miktarı da hızla artıyor.Bu atıkların kalıcı kirlilğe sebep olmaması ve doğal çevrenin korunması için tüm dünyada hummalı bir çalışma yürütülüyor.İnsanlığın bugün ve gelecekte daha sağlıklı bir çevrede yaşaması için yeni teknolojiler geliştiriliyor.
Temizlik hizmetleri; data birikimi ve teknik personelle sistematik bir yapıya kavuşuyor.Çevre olması gereken yerde,öncelikli konular arasında yerini alıyor.
Yerel yönetim birikimi olan, çevre konusundaki sıkıntıları yakından tahlil etmiş uzman bir ekip tarafından kurulan firmamız ;

* Katı atık toplanması,taşınması  ve bertarafı
* Cadde,sokak ve Pazar yerlerinin el ya da makine aracılığı ile süpürülmesi   
ve yıkanması
* Moloz ve hafriyatın kaldırılması,taşınması
* Tıbbi atıkların toplanması ve imha tesislerine taşınması
* Konteyner temini,tamiri ve bakımı
* İlaçlama
* Katı atık depolama ve imha tesisleri kurulumu
* Park ve bahçe düzenlemesi ve bakımı konularında faaliyet 
göstermektedir.